Kontakt: 503707201

Razem:

0,00 zł
Zaktualizowano przedmioty w koszyku X

Sklep LaCarte.pl umożliwia dokonanie zakupów hurtowych. Taka możliwość skierowana jest do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. W tej sprawie prosimy skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Państwem w celu przydzielenia statusu hurtownika, ustalą indywidualne warunki i możliwość przeprowadzenia transakcji zakupów hurtowych. 

Status taki mają szansę uzyskać zarejestrowani użytkownicy naszego sklepu, którzy:

  • prowadzą działalność gospodarczą polegającą na dalszej odsprzedaży produktów tej branży

  • dokonują systematycznych zakupów produktów w naszym sklepie

Jak uzyskać status hurtownika ?

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem statusu hurtownika i spełniają podane wyżej warunki, należy zalogować się na swoje konto w sklepie. Następnie w zakładce „Ustawienia konta” zaznaczyć opcję "Chcę uzyskać status hurtownika" i zatwierdź formularz klikając "Zapisz zmiany". Państwa zgłoszenie zostanie automatycznie przesłane do obsługi naszego sklepu. Jeżeli spełniają Państwo wymagania dotyczące hurtowników, status konta zostanie zmieniony na "klient hurtowy" o czym zostaną Państwo poinformowani drogą mailową.

Jak dokonywać zakupów hurtowych ?

Od momentu przyznania statusu hurtownika można dokonywać zakupów hurtowych w naszym sklepie. Zaloguj się w sklepie na konto, które uzyskało status. Po zalogowaniu się do sklepu system automatycznie rozpozna Państwa jako hurtownika - przy wszystkich towarach zamiast cen detalicznych, zobaczysz ceny hurtowe i w tych cenach będziesz dokonywał zakupów.

Zakupy hurtowe nie łączą się z punktami lojalnościowymi i kuponami rabatowymi