Kontakt: 503707201

Razem:

0,00 zł
Zaktualizowano przedmioty w koszyku X

Pojemnik pod łóżko

Prezentujemy Państwu niezwykle pakowne i dopasowane wielkością pod łóżko ergonomiczne pojemniki. W asortymencie umieściliśmy egzemplarze wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki czemu produkty są wysoce odporne na ścieranie. Schowana w nich pościel, odzież oraz wszelkie inne akcesoria używane w gospodarstwie domowym, zostają dzięki nim skutecznie zabezpieczone przed wszelkimi zanieczyszczeniami.

Wśród naszych propozycji, znajdą Państwo pudełka na kółkach, które zdecydowanie ułatwiają wsuwanie i wyciąganie pokrowca spod łóżka. Jednocześnie nie rysują podłogi niezależnie, z jakiego materiału jest ona wykonana.

Nasze produkty oprócz swojej funkcjonalności charakteryzują się również ciekawym designem. Mimo, że dostosowane są do schowania ich pod materac łóżka, to bez wątpienia nadają się także do postawienia w bardziej widocznym miejscu, na przykład pod sufitem na szafie. Prezentowane pokrowce i pojemniki zostały wykonane z dbałością o najmniejsze detale, przez co doskonale wpiszą się we wnętrze sypialni, pokoju dziecka, garderoby, a także kuchni.


Rozwiń

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)