Kontakt: 503707201

Razem:

0,00 zł
Zaktualizowano przedmioty w koszyku X

Znaczki na wc

Domy jednorodzinne coraz częściej posiadają więcej niż dwie toalety i łazienki. Niektórzy dzielą je na damską i męską. W tej sytuacji świetnie sprawdzają się znaczki WC.
Taki piktogram niezbędny jest do oznaczania toalet takich jak np. markety, sklepy, bary, kawiarnie, przychodnie, baseny, szkoły, biura, hotele i inne.

Piktogramy do łazienki

WC symbol może być oczywiście bardzo prosty, Wszyscy znamy doskonale tradycyjne oznaczenia, kółko na drzwiach toalety damskiej, czy trójkąt na drzwiach toalety dla mężczyzn. Są jednak także i inne rozwiązania. Firmy, które produkują oznakowanie toalet, mają dla nas wiele ciekawych propozycji.
Dobry produkt charakteryzuje się uniwersalnością kolorystyki i wzoru, tak aby pasował do każdego stylu danego pomieszczenia. Obecnie bez problemu różnego typu oznaczenia toalet możemy zamówić przez Internet.
Znaczki w sklepie LaCarte wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są trwałe i odporne na wilgoć i są one bardzo odporne na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne, w tym również uszkodzenia o charakterze mechanicznym. Nie rdzewieją i nie zmieniają kształtu ani koloru.
Samoprzylepny znaczek WC, nie wymaga dodatkowego mocowania.
Różne rodzaje grafiki pozwalają dokonać wyboru w kwestii tradycyjnego i stylowego podkreślenia charakteru toalety.
Kształt piktogramów jest okrągły, a rozmiar ok. 6,7 cm.


Rozwiń

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)