Kontakt: 503707201

Razem:

0,00 zł
Zaktualizowano przedmioty w koszyku X

Mydelniczki

Łazienka jest jednym w ważniejszych pomieszczeń w domu. Ważne jest, by czuć się w niej dobrze i komfortowo.Nie może w niej zabraknąć praktycznych i niezbędnych przedmiotów takich jak mydelniczki, dozowniki czy inne pojemniki na akcesoria. Nasz sklep zapewnia ogromny wybór różnego rodzaju mydelniczek. Wszystkie te produkty są dobrej jakości i zaspokoją gust każdego, naszego klienta.
W ofercie sklepu znajdziecie Państwo mydelniczki ceramiczne, mosiężne, szklane, stalowe, PCV,ale również z takich materiałów jak drzewo kauczukowe.
Posiadamy też mydelniczki dla dzieci z motywami zanaych postaci z bajek, bezpieczne i miłe dla dziecięcego oka tak, aby zachęcić do mycia każdego malucha .
Mydelniczki są zaprojektowane tak, by odciekała z nich woda, która mogłaby rozpuszczać mydło. Dzięki temu mydło zawsze będzie zachowywało swoją strukturę i starczało na dłużej.
W naszym sklepie dostępne są mydelniczki stojące, jak i mocowane do ściany. Niektóre z nich posiadają przyssawki,dzięki czemu możemy swobodnie zmieniać miejsce ich mocowania.
Te najwyższej jakości z chromowanego mosiądzu i szkła matowanego, mocowane są na kołki rozporowe znajdujące się w zestawie.
Niezbędny dodatek nie tylko do domów prywatnych, ale także do hoteli, biur, luksusowych apartamentów, oraz salonów SPA.
Zapraszamy również, do zapoznania się z innymi naszymi produktami. Do niektórych mydelniczek posiadamy inne akcesoria do kompletu.
W naszym sklepie La Carte znajdziecie Państwo wiele interesujących ofert


Rozwiń

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)