Kontakt: 503707201

Razem:

0,00 zł
Zaktualizowano przedmioty w koszyku X

Kubki łazienkowe

Szukasz nowoczesnych, designerskich lub klasycznych albo retro akcesoriów łazienkowych? Lacarte oferuje wszystko to, czego potrzebujesz.
Kubek łazienkowy jest niewątpliwie obowiązkowym elementem każdej łazienki. Służy do mycia jamy ustnej, jak i do przechowywania szczoteczek do zębów.
W ofercie naszego sklepu La Carte można znaleźć kubki o różnej fakturze, kolorze i stylu. Kubek łazienkowy może być też dodatkową ozdobą w pomieszczeniu. Posiadamy także pojemniki na szczoteczki dla dzieci. Nowatorskie, przyjazne dziecku wzory zwierzątek, oraz bezpieczne materiały zapewniają uśmiech u każdej pociechy i chęć do korzystania z codziennej toalety.
Dla ocieplenia wyglądu łazienki można wybrać kubki z drewna kauczukowego, z którego posiadamy też inne łazienkowe akcesoria. Drewno kauczukowe jest wyjątkowo wytrzymałe, twarde i odporne na działanie wody dzięki gęstemu usłojeniu i zwartej strukturze.
Luksusowego wyglądu nadają kubki z chromowanego mosiądzu i matowego szkła. Akcesoria z tej serii są z powodzeniem wykorzystywane do wyposażenia łazienek hotelowych, SPA i ekskluzywnych apartamentów. Mocowane są za pomocą kołków rozporowych z zestawu.
Inną opcją mogą być kubki ceramiczne wykonane z najwyższej jakości porcelany. Wzory nawiązują do stylu angielskiego i francuskiego.
Kubki łazienkowe, jak i inne przedmioty gospodarstwa domowego z naszego sklepu LaCarte, można kompletować z innymi naszymi ofertami. W ten sposób można podkreślić styl i charakter naszego mieszkania.


Rozwiń

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)