Kontakt: 503707201

Razem:

0,00 zł
Zaktualizowano przedmioty w koszyku X

Akcesoria łazienkowe

Modny i funkcjonalny komplet łazienkowy odmieni każdą łazienkę

Jeśli chcemy kupić akcesoria łazienkowe zestawy sprawdzą się lepiej niż pojedyncze produkty kompletowane na własną rękę. Decydując się na zestaw, zyskujemy przede wszystkim podobny charakter wszystkich elementów – te same lub korespondujące ze sobą kolory, nadruki, kształty i faktury. Ma to znaczenie zwłaszcza w niedużych łazienkach, gdzie wszelkie dodatki szczególnie rzucają się w oczy. W LaCarte zadbaliśmy o szeroki wybór akcesoriów łazienkowych w zestawach, dlatego zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą i złożenia zamówienia.

Komplety i zestawy łazienkowe

Ciekawy komplet łazienkowy to świetny sposób na drobne przearanżowanie łazienki małym nakładem czasu i pieniędzy. W nowoczesnych wnętrzach sprawdzi się np. zestaw Fala, który zwraca na siebie uwagę niebanalnym wzornictwem – elementy zostały wykonane z tworzywa o niejednolitej, srebrnej fakturze. Z kolei dla osób lubiących modne dodatki podkreślające również ich poczucie humoru, polecamy komplet Keep Calm – na każdym z produktów umieszczono odmianę popularnego hasła „Keep calm and…” (np. „and use your soap”). Z kolei osoby gustujące w eleganckich, klasycznych wnętrzach z pewnością będą zadowolone z takich kompletów łazienkowych jak Glamour (o chropowatej, beżowej fakturze) czy Gold Rush (elementy zostały wykonane z płatków złotej folii zatopionych w syntetycznej żywicy).

Jeśli chcą Państwo zakupić tego typu akcesoria łazienkowe zestawy są najlepszym rozwiązaniem – ze względu na nietypowe, kreatywne wzornictwo nie uda się samodzielnie skompletować kilku pasujących produktów.


Rozwiń

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)