Kontakt: 503707201

Razem:

0,00 zł
Zaktualizowano przedmioty w koszyku X

Pojemniki na żywność

By potrawy nie przeszły zapachem lodówki, nie straciły aromatu i smakowitego wyglądu, do ich przechowywania wybieramy szczelne pojemniki na żywność. Podobnie postępujemy z przyprawami – zachowamy ich zapach i mocny smak, jeśli zamkniemy je w hermetycznych słoiczkach. Takie pudełka możemy trzymać zarówno w lodówce, jak i na kuchennym blacie czy w spiżarni: sprawdzą się wszędzie!

Pyszne przekąski także w szkole!

Lunch boxy, czyli pojemniki śniadaniowe, to z kolei perfekcyjne rozwiązanie na zachowanie jedzenia w doskonałym stanie w podróży. Pudełka chronią kanapki i przekąski przed zgnieceniem oraz zabrudzeniem w plecaku czy torbie. Po otworzeniu wieczka lunch boxu dziecko zobaczy apetycznie wyglądające smakołyki – i od razu chętniej zje drugie śniadanie!

Strunowe torebki na żywność – sprytne szwedzkie rozwiązanie

Woreczki wyprodukowała marka IKEA: od razu więc wiadomo, że to świetne rozwiązanie do organizacji produktów w kuchni i nie tylko. Torebki na żywność mają zamkniecie strunowe, które pozwala wielokrotnie otwierać je i szczelnie zamykać – doskonale sprawdzą się do przechowywania potraw w zamrażarce, a także do trzymania przypraw. To sto razy lepsza alternatywa niż foliówki, które nie powinny wchodzić w długotrwały kontakt z jedzeniem!


Rozwiń

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

14 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

14 produkt(ów)