Kontakt: 503707201

Razem:

0,00 zł
Zaktualizowano przedmioty w koszyku X

Zabzpieczenia dla dzieci

Dom jest miejscem, w którym chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo.
Gdy w domu pojawia się mały człowiek, bezpieczeństwo nabiera jeszcze większego znaczenia.
Dziecko ucząc się chodzić, narażone jest na wiele pułapek,które dla dorosłego człowieka nie są problemem.
Na wysokości główki pojawiają się kanty stołów, blatów, szafek. Maluch nie mając stabilnych ruchów, może zrobić sobie krzywdę.
Nasz sklep oferuje wiele rozwiązań w kwestii zabezpieczeń szafek, narożników mebli czy kontaktów. W ofercie można znaleźć ochraniacz narożny Patrull. Jest to narożny amortyzator z gumy i plastiku polistyrenowego. Dzięki taśmie samoprzylepnej jest bardzo łatwy w mocowaniu na rogach mebli. Ma formę ręki, dzięki czemu jest ciekawy.
Występuje w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Bramka na schody

>Kontakty to największe niebezpieczeństwo domowe dla dziecka. Gniazda z prądem powinny być pochowane lub zabezpieczone specjalnymi zaślepkami na gniazdko. Zaślepki do gniazdek są wyprodukowane z tworzywa sztucznego, które nie przewodzi prądu. Dzięki tym prostym przedmiotom dziecko nie ma możliwości włożyć paluszków i innych przedmiotów do niebezpiecznych dziurek z prądem.
Następną pułapką są meble z drzwiczkami. Dobrym rozwiązaniem są blokady na szafki, szuflady i szafy. Haczyki to prosty sposób, aby dziecko nie mogło dosięgnąć do nieodpowiedniej zawartości w tych miejscach.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabezpieczeń dla dzieci.


Rozwiń

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.