Kontakt: 503707201

Razem:

0,00 zł
Zaktualizowano przedmioty w koszyku X

Pudełka na zabawki

Utrzymanie porządku w pokoju dziecięcym to nie lada wyzwanie. Z kolorowymi pudełkami na zabawki wykonanie takiego zadania staje się jednak o wiele łatwiejsze. Atrakcyjne wzornictwo, bezpieczne materiały i zaskakujące kształty to jedynie wybrane zalety produktów oferowanych przez nasz sklep.

Wśród dostępnych modeli znajdą Państwo pudełka w klasycznym kształcie prostopadłościanów. Dzięki intensywnej kolorystyce i zabawnym nadrukom, dzieci chętnie z nich korzystają. A podczas zabawy uczą się też dbać o porządek. Aby zapewnić najmłodszym bezpieczeństwo, pudełka na zabawki nie posiadają ostrych krawędzi.

Z kolei praktyczne uchwyty umożliwiają dziecku szybkie i łatwe przemieszczanie pojemnika. Staranność wykonania oraz dobre jakościowo materiały gwarantują natomiast długi czas użytkowania. Pojemniki na zabawki spełniają oczekiwania współczesnych rodziców - są estetyczne i zaprojektowane tak, aby pobudzać dziecięcą wyobraźnię. W naszym sklepie oferujemy pudełka w kształcie skrzyń, które będą idealne dla małych poszukiwaczy skarbów. Do tego kolorowe kosze składane z łatwym w obsłudze systemem zamykania i otwierania. Wśród pudełek na zabawki wyróżniają się wielofunkcyjne pojemniki pufy. Mogą one służyć jako schowek na klocki i pluszaki, a do tego pełnić funkcję wygodnego mebla. Zaprojektowane w formie kolorowych autobusów będą świetnie współgrać z wnętrzem każdego dziecięcego pokoju. Równie funkcjonalne są także pufy schowki i pufy szuflady. Dzięki stonowanej kolorystyce doskonale sprawdzą się również w innych pomieszczeniach.

Bramka na schody

Na mniejsze zabawki, kredki oraz tysiące innych dziecięcych drobiazgów potrzeba pojemnych pudełek. Dlatego przygotowaliśmy duży wybór pojemników o różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Wśród nich zestawy szuflad z plastiku, a także torby z poliestru. Takie pudełka na zabawki pomogą uporządkować mieszkalne wnętrze. Ponadto oferujemy solidne kosze z wodoodpornego materiału, które mogą Państwo wykorzystać również podczas codziennych prac domowych.

Pod tym adresem znajdziesz również inne pudełka do przechowywania.


Rozwiń

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-20 of 64

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-20 of 64

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4