Kontakt: 503707201

Razem:

0,00 zł
Zaktualizowano przedmioty w koszyku X

Nocniki

Dobór odpowiedniego nocnika dla dziecka może okazać się dużym wyzwaniem.
Nocniki przybierają najróżniejsze formy i kształty. Niewątpliwie najlepsze są takie, które są na odpowiedniej wysokości, z dobrego materiału, z dodatkową wypustką chroniącą przed zalaniem podłogi przez korzystające dziecko. Najchętniej uczylibyśmy dzieci, załatwiania potrzeb na nocnik , jak już tylko zaczynają siedzieć, ale tak naprawdę ,świadomość malucha tej czynności, przychodzi z wiekiem około dwóch lat.
W naszym sklepie posiadamy nocniki najchętniej kupowane dla maluchów. Są z dobrego, gładkiego materiału, o dobrej wytrzymałości, nawet na nieprzewidziane rzucenie nocnikiem o podłogę. Spód nocnika jest dodatkowo wyposażony w antypoślizgowe podłoże z gumy. Zapobiega to przemieszczaniu się siedzącego dziecka z nocnikiem. Niektóre posiadają wygodną wylewkę, dzięki czemu nie ma potrzeby po każdym korzystaniu myć całości.

Nocnik z wylewką

Dużo prościej jest też wylać zawartość do toalety. Tańsze wersje nie posiadają tej możliwości, ale są także bardzo komfortowe i wygodne. Niektóre modele naszych nocników ozdobione są motywami postaci z ulubionych bajek, tak aby zachęcić dziecko do korzystania z nich.
Wszystkie nasze nocniki są odpowiednio wyprofilowane tak, aby zapewnić komfort korzystającemu z niego dziecko. Ich kształt zapewnia stabilność i bezpieczeństwo. Nocnik ,choć to niewątpliwie jest na krótki okres, musi zachowywać wszelkie normy bezpieczeństwa ,nie tracąc na estetyce i wyglądzie. Potrafi być ozdobą łazienki i koniecznym elementem toalety każdego małego dziecka.
Wszystkie prezentowane modele, posiadają niezbędne atesty.


Rozwiń

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.