Kontakt: 503707201

Razem:

0,00 zł
Zaktualizowano przedmioty w koszyku X

Nocniki

Nocnik z wylewką, a może z motywem z bajki?
Dobór odpowiedniego nocnika dla dziecka może okazać się dużym wyzwaniem.
Nocniki przybierają najróżniejsze formy i kształty. Niewątpliwie najlepsze są takie, które są na odpowiedniej wysokości, z dobrego materiału, z dodatkową wypustką chroniącą przed zalaniem podłogi przez korzystające dziecko. Najchętniej uczylibyśmy dzieci, załatwiania potrzeb na nocnik , jak już tylko zaczynają siedzieć, ale tak naprawdę ,świadomość malucha tej czynności, przychodzi z wiekiem około dwóch lat.

Nocnik z wylewką

W naszym sklepie posiadamy nocniki najchętniej kupowane dla maluchów. Są z dobrego, gładkiego materiału, o dobrej wytrzymałości, nawet na nieprzewidziane rzucenie nocnikiem o podłogę. Spód nocnika jest dodatkowo wyposażony w antypoślizgowe podłoże z gumy. Zapobiega to przemieszczaniu się siedzącego dziecka z nocnikiem. Niektóre posiadają wygodną wylewkę, dzięki czemu nie ma potrzeby po każdym korzystaniu myć całości. Dużo prościej jest też wylać zawartość do toalety. Tańsze wersje nie posiadają tej możliwości, ale są także bardzo komfortowe i wygodne. Niektóre modele naszych nocników ozdobione są motywami postaci z ulubionych bajek, tak aby zachęcić dziecko do korzystania z nich.
Wszystkie nasze nocniki są odpowiednio wyprofilowane tak, aby zapewnić komfort korzystającemu z niego dziecko. Ich kształt zapewnia stabilność i bezpieczeństwo. Nocnik ,choć to niewątpliwie jest na krótki okres, musi zachowywać wszelkie normy bezpieczeństwa ,nie tracąc na estetyce i wyglądzie. Potrafi być ozdobą łazienki i koniecznym elementem toalety każdego małego dziecka.
Wszystkie prezentowane modele, posiadają niezbędne atesty


Rozwiń

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)