Kontakt: 503707201

Razem:

0,00 zł
Zaktualizowano przedmioty w koszyku X

Dziecko

Dziecko

Akcesoria dla dzieci

Urządzanie pokoju dla dziecka może się niekiedy okazać nie lada wyzwaniem. Bardzo istotnym aspektem jest dobór kolorów, które mają ogromny wpływ na samopoczucie. Jak pokazują badania naukowe, noworodki nie rozróżniają barw pastelowych. Dlatego do pokoi takich maluchów zalecane jest wykorzystanie silnych kontrastów. Dobrym pomysłem może okazać się zestawienie żółtego i czerwonego, bieli z fioletem, błękitem czy czernią. Takie rozwiązanie pomoże brzdącowi ćwiczyć zmysły i wykształcić dobry wzrok. Z biegiem czasu, gdy maluch trochę podrośnie, warto omówić kwestię kolorów z głównym zainteresowanym. Około drugiego roku życia, mały człowiek ma już mniej-więcej wyrobione pewne preferencje do co ulubionych barw. W razie czego zawsze można posłużyć się dostępnymi na stronach internetowych opisami psychologii kolorów. Każda barwa niesie za sobą inne działanie.

Dzieci, jak wiadomo, od najmłodszych lat czerpią inspiracje od rodziców czy z otoczenia, więc wystrój pokoju będzie miał istotny wpływ na ich prawidłowy rozwój. Stwórz odpowiednie warunki swojemu maluchowi, wybierając akcesoria dziecięce z bogatej oferty Lacarte. Znajdziesz tu pudełka na zabawki, artykuły kreatywne, zabawki, naczynia, farbki, pędzelki oraz wiele innych produktów, które zorganizują przestrzeń w pokoju, a także spowodują że kreatywność brzdąca będzie rozwijała się na potęgę.

Pomocne akcesoria pozwolą także sprawnie przebrnąć przez proces karmienia. Poręczne kubki z dziubkiem, odpowiednio wyprofilowane sztućce oraz kolorowe talerzyki i szklaneczki zachęcą Twoje dziecko do samodzielnego próbowania różnych potraw. Często to właśnie nietypowy, urozmaicony sposób podania potrawy wpływa na ostateczny werdykt naszej pociechy – zje czy nie zje. Co więcej, aby zaangażować dziecko w czynny udział w przygotowaniu posiłków i pobudzić jego apetyt, warto najpierw przećwiczyć to na pomysłowych modelach. W naszej ofercie znajdziesz zabawki, które pozwolą na pełną śmiechu zabawę w szefa kuchni lub sklep spożywczy.

Urządzając pomieszczenie, pamiętaj również o bezpieczeństwie. Gdy dziecko jest małe i rozpoczyna swoją przygodę z życiem, pomyśl o zabezpieczeniu ostrych rogów szafek, szuflad i gniazdek. Wszystko, co potrzebne do zrealizowania takiej misji znajdziesz w naszym sklepie internetowym.


Rozwiń

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-20 of 101

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-20 of 101

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5