Kontakt: 503707201

Razem:

0,00 zł
Zaktualizowano przedmioty w koszyku X

Ramki na zdjęcia

Niemal każdy z nas marzy o własnym mieszkaniu czy domu. Jednak chyba największą przyjemność sprawi Ci jego urządzanie wg własnym upodobań i gustów. Ulubione kolory, wzory i kształty. Wszystko to sprawia, że wnętrze nabiera charakteru.

Szczególnie zadbaj o detale. W dziale ramki na zdjęcia znajdziesz bogaty wybór ramek, w rozmaitych kształtach i kolorach. Nasze ramki na zdjęcia sprawią, że zdjęcia będą wyglądały ciekawiej. Z szerokiej gamy wybierzesz ramy pojedyncze lub w formie kilku zdjęć na zasadzie kolażu, które możesz powiesić na ścianie. Mamy też szeroki wybór ramek, które można postawić na szafce. Szczególnie polecamy bardzo modne ramki mocowane za pomocą ozdobnych spinaczy zawieszonych na sznurku.

Taki system sprawia, że w każdej chwili możesz zmieniać konfigurację zdjęć. Wykonane są z dobrej jakości materiałów takich jak drewno, metal, szkło, aluminium. Udekoruj swój dom najpiękniej jak potrafisz. Wszystko to sprawi, że po „ciężkim dniu”, kiedy spojrzysz na ulubione fotografie np. z wakacji, przywołasz miłe wspomnienia i od razu poczujesz się lepiej.

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu na święta i chcesz, aby Twój upominek był wyjątkowy, skorzystaj z naszej oferty ramek na zdjęcia!


Rozwiń

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)