Kontakt: 503707201

Razem:

0,00 zł
Zaktualizowano przedmioty w koszyku X

Pudełka na buty

Sklep LaCarte z sukcesem zaangażował się w sprzedaż pudełek na buty, przygotowując dla klientów szeroki wybór produktów. Współpracująca z nami hurtownia pudełek na buty jest sprawdzonym, zweryfikowanym dostawcą, dlatego też dajemy gwarancję wysokiej jakości artykułów. U nas znajdą Państwo funkcjonalne organizery, które pomogą lepiej wykorzystać przestrzeń w szafach i garderobach.

Odpowiednio przechowywane buty dłużej utrzymają swój kształt i kolor – jeśli różnego typu obuwie umieszczamy razem na jednej półce, musimy liczyć się z ewentualnymi odkształceniami, uszkodzeniami czy zarysowaniami. W związku z tym pudełka na buty cieszą się ostatnio dużą popularnością wśród klientów. Proponowany przez nas w tej kategorii asortyment dodatkowo wyróżnia się trwałością i solidnością wykonania. Większość pudełek została wzmocniona poprzez stabilne ramki, a wysuwane szuflady pomagają w łatwym dostępie do konkretnej pary obuwia. Dużym atutem jest również możliwość łączenia pojedynczych pudełek na buty w większe moduły, poza tym organizery wykonano z przezroczystego tworzywa, co pozwala szybko odnaleźć się w zgromadzonej kolekcji.

Sprzedaż pudełek na buty przez hurtownię

Staramy się nieustannie rozwijać sprzedaż oraz proponować pudełka na buty w zupełnie nowych kolorach i wymiarach, dlatego zachęcamy do regularnego sprawdzania oferty. Ponadto dzięki stałej współpracy z hurtownią, która dostarcza pudełka na buty do sklepu LaCarte, możemy Państwu zagwarantować sprawną wysyłkę produktów znajdujących się w przygotowanym asortymencie.

Polecamy także pojemniki pod łóżko, w których również można przechowywać obuwie.


Rozwiń

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)