Organizery na buty, pudełka, pojemniki, wyposażenie domu... Kontakt: 503707201

Razem:

0,00 zł
Zaktualizowano przedmioty w koszyku X

Deska WC wolnoopadająca "VILLA" D.DW-QR

Deska WC wolnoopadająca "VILLA" D.DW-QR
Kliknij aby powiększyć zdjęcie
Deska WC wolnoopadająca "VILLA" D.DW-QR Deska WC wolnoopadająca "VILLA" D.DW-QR Deska WC wolnoopadająca "VILLA" D.DW-QR Deska WC wolnoopadająca "VILLA" D.DW-QR Deska WC wolnoopadająca "VILLA" D.DW-QR Deska WC wolnoopadająca "VILLA" D.DW-QR Deska WC wolnoopadająca "VILLA" D.DW-QR Deska WC wolnoopadająca "VILLA" D.DW-QR
Deska WC wolnoopadająca "VILLA" D.DW-QR
Biała deska wolnoopadająca VILLA wykonana z duroplastu
  • Producent: Yoka Home
  • Rozmiar/Wymiary: 44.8 x 37.2 x 3.1
  • Kolor: biały
  • Material: tworzywo termoutwardzalne DUROPLAST
  • Waga (kg): 2.31

Dostępność: W magazynie

Czas dostawy:

Koszt dostawy: od zł Pokaż więcej

Darmowa dostawa od 200 zł

Cena brutto:

68,50 zł

102,00 zł Rabat: 33%

Zobacz również:

Pełny opis

Szczegóły

Deska wolnoopadająca z systemem wolnego opadania na dwóch klapach. Deska wykonana jest z tworzywa termoutwardzalnego DUROPLAST. Zalety duroplastu to: sztywność, stabilność wymiarów, nierozpuszczalność, nietopliwość, dobre właściwości elektroizolacyjne, twardość. Materiał ten nie przyjmuje zapachów nie rozdwaja się jak np. MDF. Deska jest odporna na pęknięcia, użytkowanie zgodnie z zaleceniami pozwoli na bezawaryjną eksploatację wiele lat. Antybakteryjna powłoka zapobiega osadzaniu się i rozprzestrzenianiu brudu i bakterii. Bakterie i zapachy nie przenikają wewnątrz deski. Powierzchnia deski jest idealnie gładka odporna na zarysowania. Kształt deski jest standardowy i pasuje do większości modeli misek WC. Waga deski to 2 kg (kupując deskę warto zwrócić uwagę na wagę, cięższy i twardszy materiał zapewnia wygodniejsze i dłuższe użytkowanie).

Wymiary

długość:44.8cm
Szerokość:37.2cm
Wysokość:3.1cm

Opinie
Zadaj pytanie

Kontakt

* wymagane pola

Poleć znajomym
Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie,który Twoim zdaniem może go zainteresować,skorzystaj z poniższego formularza.

Odbiorca:

Nadawca: